Tev pietrūkst nauda, bet ir pastāvīgi ienākumi? Ir pēdējais laiks sākt plānot savu budžetu un atlicināt uzkrājumiem. Lai arī internetā ātrais kredīts var tikt saņemts jau 10 minūtēs bez ķīlas nodrošinājuma, nauda tāpat būs jāatmaksā. Daži kreditori aizdod naudu īstermiņā bez komisijas un bez procentiem, pie nosacījuma ka līdzekļi tiek atmaksāti noteiktajā termiņā. Diemžēl ir aizņēmēji, kas neatmaksā laicīgi un ir spiesti maksāt soda naudas vai maksāt par kredīta līguma termiņa pagarināšanu. 

Kam ir pieejams kredīts 10 minūtēs?

Pieteikties aizdevumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs no 18 gadu vecuma. Daži aizdevēji gan ir gatavi aizdot naudu tikai cilvēkiem, kas sasnieguši 20 gadu slieksni. Naudas saņemšanai būs vajadzīgs epasts, bankas konts un internetbankas pieslēgums, mobilais telefons un 1 cents tavā bankas kontā.

Saņemot pieteikumu, uzņēmums izvērtē tavu kredītvēsturi un šaubu gadījumā var prasīt apliecināt arī ienākumus.  Daudzi aizdevēji pieprasa bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos par aizņēmēja maksātspēju un aprēķinātu  kredītreitingu.

Kā notiek kredīta noformēšana?

Pieteikties un saņemt kredītu var caur internetu, taču ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Pretējā gadījumā ātrais kredīts 10 minūtēs var novest pie aizdevuma atmaksas pēc 2 gadiem. Lai aizņemtos parasti ir jāveic  šādas darbības:

Tas, vai aizdevums tiks piešķirts vai arī nāksies meklēt citu aizdevēju ir atkarīgs no kreditora nosacījumiem un tavas līdzšinējās darbības. Ja lēmums par naudas aizdošanu būs labvēlīgs, tad ātrais kredīts 10 minūtēs būs kontā tiem klientiem, kuriem ir bankas konts tajā pašā uzņēmumā, kur aizdevējam. Ja bankas konti katrai no pusēm ir citā komercbankā, tad naudu saņemsi ne vēlāk kā vienas, bet ekstrēmos gadījumos trīs darba dienu laikā.

Mūsdienās ātrais kredīts ir pieejams pat līdz 75 gadu vecumam, līdz ar to nav nekāda steiga. Ja neesi pārliecināts, ka kredīts Tev ir nepieciešams, labāk nemaz neaizņemies. Arī situācijās, kad naudu vajag steidzami ir vērts rūpīgi izvērtēt vai spēsi parādu atmaksāt. Tāpat arī jāvērtē, vai izvērtēts labākais piedāvājums. Šobrīd daudzi Latvijas iedzīvotāji izmanto kredītu apvienošanu, lai pārfinansētu vecos kredītus uz labākiem nosacījumiem. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.