Nav nekāds noslēpums, ka šobrīd ātrie kredīti bez darba vietas internetā kļūst aizvien grūtāk pieejami. Ja šobrīd esiet bez darba un plānojat aizņemties, tad ziniet, ka aizdevēji prasa norādīt jebkādus ienākumus (bezdarbnieka pabalsts, bērna kopšanas pabalsts, pensija, autortiesību atlīdzība, stipendija). Diemžēl ātro kredītu uzņēmumu iespējas pārbaudīt klientu ienākumus ir stipri ierobežotas, līdz ar to pastāv iespēja, ka reāli tiek piešķirti kredīti bez darba vietas un ienākumiem. Ja jums šobrīd nav nekādi ienākumi, aizņemšanās jūsu finansiālo situāciju, visticamāk, tikai pasliktinās.

Kā iegūstami ātrie kredīti bez darba vietas pārbaudes?

Tradicionāli naudas aizdevums bez darba vietas ir pieejams tikai tādā gadījumā, ja aizņēmējs var piedāvāt ķīlu. Bankās šādi kredīti netiek piedāvāti, taču vienmēr ir bijuši uzņēmumi vai privātpersonas, kas ir gatavas lielākam riskam, vienlaikus cerot arī uz lielāku peļņu. Ātrie kredīti internetā ir salīdzinoši nelieli īstermiņa aizdevumi, kas tiek piedāvāti uz laiku līdz 1 mēnesim, retāk līdz 1 vai 2 gadiem. Atsevišķos gadījumos, lai pievilinātu jaunos klientus tiek piedāvātas dažādas akcijas, piemēram, bezprocentu kredīts uz 1 mēnesi. Izvēloties šo pakalpojumu, noteiktajā laikā ir jāatmaksā tieši tik, cik paņemts. (Visi akcijas piedāvājumi ir apkopoti poltrade.lv sākumlapā) Ja tas izdodas, tad ir sanācis ļoti izdevīgs darījums, ja, nē būs jāmaksā papildus saskaņā ar kreditora cenrādi. Tā kā aizdevuma summas ir nelielas, tad aizdevēji ir samērā pārliecināti, ka varēs atgūt savu naudu pat no problemātiskiem klientiem.

Realitātē cilvēki bez darba vietas aizdevējiem parasti rada vislielākās problēmas. Lielai daļai Latvijas iedzīvotāju darba vieta ir viņu vienīgais iztikas avots un, ja tas tiek zaudēts, tad ātrie kredīti var likties kā vienīgais glābiņš. Tas, protams, ir nepareizi, taču nevar pārmest cilvēkam, kam nav ko ēst, ka viņš ķeras pie pēdējā salmiņa. Mūsu skatījumā aizņemties naudu bez darba vietas, jau iepriekš zinot, ka ātrie kredīti nevarēs tikt atmaksāti savlaicīgi ir īsākais ceļš uz parādiem un nelaimi.

Daudz labāka alternatīva ir aizņemšanās no draugiem, tuviniekiem vai radiem. Visi šie risinājumi var palīdzēt tikt pie nepieciešamās naudas summas, taču ir jābūt drosmīgiem. Pirmkārt, drosme ir vajadzīga, lai lūgtu palīdzību.

Otrkārt, drosme ir vajadzīga, lai nemelotu sev un citiem. Ja neesi pārliecināts, ka varēsi atdot parādu laicīgi, nemelo. Attiecību sabojāšana ilgtermiņā maksā daudz dārgāk nekā jebkurš kredīts, taču to parasti iemācās tikai ar laiku. Ja plānojat aizņemties, tad veiciet sekojošas darbības – (a) uz A4 lapas sarakstiet savas vajadzības un finansiālās iespējas, (b) nolieciet lapu malā un ejiet gulēt. To, ka rīts gudrāks par vakaru, zināja jau mūsu senči. Ja aizņemieties, dariet to atbildīgi. Dzīvojiet laimīgi.

Ātrie kredīti bez darba vietas pārbaudes internetā tiek izsniegti līdzīgi kā jebkurš cits aizdevums. Visi aizdevēji nav vienādi un katram no tiem ir savas specifiskas prasības. Ja kāds uzņēmums kredītu atsaka, tās vēl nav beigas. Ātrie kredīti Latvijā šobrīd ir ļoti populāri un vienmēr ir kāds cits aizdevējs, kas gatavs pievērt acis uz klienta nepilnībām, cerot, ka savu naudu atgūs ar uzviju.

Piesakoties kredītam internetā, jums būs jāaizpilda anketa un jāpārskaita reģistrācijas maksa 0,01 Lseur apmērā. Izpildiet visas darbības precīzi un, iespējams, saņemsiet naudu mazāk kā vienas stundas laikā. Atkārtosim vēlreiz. Ātrie kredīti bez darba vietas ir augsta riska darījums, ko var veikt tikai tajās situācijās, kad esiet droši, ka spēsiet atdod parādu savlaicīgi.

Kopumā vislielākās iespējas saņemt kredītu bez darba vietas ir tiem cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi, taču tie tiek saņemti nelegāli (nemaksājot nodokļus). Lielas izredzes ir arī tiem kredītņēmējiem, kam ir citi ienākumu avoti, savukārt pārējiem pieteikšanās aizdevumam ir lielā mērā laimes spēle. Ātrie kredīti internetā nav vienīgā iespēja kā aizņemties, taču tas neapšaubāmi ir ātrākais veids, kā tikt pie papildus naudas internetā. Situācijās, kad nepieciešams aizņemties naudu auto iegādei, to var izdarīt bankās – Swedbank, SEB, Citadele, Luminor. Otrs variants būtu nebanku kreditori, kas aizdod līdz pat 50 tūkstošiem eiro. Lai kuru variantu arī neizvēlētos, ir nepieciešamas auto līzinga kalkulators, lai saprastu, kura no iespējām ir izdevīgākā.