Liekas, ka ātrie kredīti no 18 gadiem Latvijā ir kļuvuši par visvairāk meklētajiem un vismazāk pieejamajiem aizdevumiem. Ņemot vērā nebanku kreditoru bailes no sabiedrības dusmām un politiķu vēlmes pazīmēties, ātrie aizdevumi no 18 gadu vecuma ir pieejami tikai dažās firmās. Viss saraksts pieejams portāla sākumlapā.

Kas ir ātrie krediti no 18 gadiem bez ķīlas?

Savā būtībā pakalpojums “atrie krediti no 18 gadu vecuma” ir tieši tādi paši īstermiņa aizdevumi, kā jebkurš cits kredīts intenretā. Nav svarīgi vai Tev ir 18 gadi, 25 gadi vai 70 gadi. Ja vēlies aizņemties papildus naudu, visas prasības ir tieši tādas pašas. Ir vajadzīgs mobilais telefons, epasts un bankas konts un Tu nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistrā. Ja nezini, kas tas tāds ir, tad vari būt drošs, ka tava kredītvēsture ir tīra, nesabojāta.

Vieglākais veids kā atrast piemērotāko aizdevuma veidu ir tos salīdzināt. Mēs esam pielikuši lielas pūles, lai ātrie kredīti no 18 gadiem būtu redzami kā uz delnas. Mūsu izveidotais kredītu salīdzinātājs ir Latvijā populārākais un to ik dienas izmanto daudzi kredītņēmēji vai vienkārši interesenti.

Cik maksā kredīti?

Jebkuri ātrie aizdevumi Latvijā ir maksas pakalpojums. Tiesa, ir izņēmumi, piemēram, ātrie kredīti līdz 100 ls vai pat 200 ls dažos uzņēmumos ir pieejami bez komisijas maksas (0%). Nosacījumi ir spēkā tikai, aizņemoties pirmo reizi (jaunajiem klientiem). Tieši šis bezprocentu kredīts ir visizdevīgākais, bet izmanto to saprātīgi. Parastās situācijās ātrie kredīti no 18 gadu vecuma maksā aptuveni 10% līdz 20% mēnesī no aizdevuma summas.

Kam nav piemēroti kredīti no 18 gadu vecuma?

Tev vajag naudu, bet nav nekādu ienākumu un nav zināms, kā atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā. Ja atbilde uz visiem šiem jautājumiem ir – jā, tad vari būt 100% drošs, ka ātrais kredīts Tev nav vajadzīgs. Ātrie naudas kredīti nav piemēroti arī tajās reizēs, kad plāno aizņemties alkohola, narkotiku vai psihotropo vielu reibumā. Labākais padoms, kā aizņemties ir darīt to apdomīgi. Steidzami vajag naudu, gribi ņemt kredītu?

Aplūko visus variantus, izpēti tos, bet vēl nepieņem lēmumu. Otrā rītā pamostoties skats var būt pavisam savādāks, tādēļ nogaidi. Rīts gudrāks par vakaru. Ātrie kredīti no 18 gadiem Latvijā ir uz palikšanu, Tu neko nevari nokavēt. Aizņemies atbildīgi.