Vajag auto, bet pietrūkst nauda? Risinājumi ir dažādi, taču kopā ar Money Metro varēsi atrast sev piemērotu variantu ātrāk. Auto līzings ir pakalpojums, kas ļauj sākt lietot auto jau šodien, maksājot par to katru mēnesi noteiktu summu. Līguma darbības termiņa beigās, pēc visu saistību izpildīšanas, kļūsi par pilntiesīgu auto īpašnieku.

Uzņēmums AKCIJA Vecums Saņemt naudu** Maksimālā summa 1. reizē Maksimālais termiņš  Pieteikties
Aizdevums bez komisijām/samazināti procenti 18-75 10 minūtes 5000
60 mēneši Informācija>>
GPL no 2% 19 – 75 15 minūtes 50000 72 mēneši Informācija>>

Samazināti procenti 20-75 10 minūtes 3000
36 mēneši Informācija>>
Auto kredīts Jebkuras markas un vecuma auto iegādei 20 – 75 15 minūtes 5000 72 mēneši Informācija>>

Zemāki procenti auto kredītam 20 – 75 15 minūtes 5000 36 mēneši Informācija>>

Kredītu salīdzināšanas tabulā apkopoti auto līzinga un auto kredīta piedāvājumi, ko izsniedz nebanku kreditēšanas uzņēmumi Latvijā. Pirms aizņemties, iepazīstieties ar līguma nosacījumiem, izvērtējiet savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi.

Auto līzings vai auto kredīts – kurš izdevīgāks?

Auto kredīts ir pielīdzināms patēriņa aizdevumam. Izvēloties šo variantu kredītņēmējs saņem aizdevumu un var var nopirkt auto pēc saviem ieskatiem. Transporta līdzeklis tiek reģistrēts uz pircēja vārda bez papildus liegumiem vai apgrūtinājumiem. Auto līzingi savukārt nodrošina zemākas procentu likmes, bet reālais īpašnieks līdz visu saistību izpildei ir līzinga devējs. Tiklīdz visi maksājumi ir nokārtoti, automašīna tiek pārreģistrēta uz līzinga ņēmēja vārda. Līdz brīdim, kamēr tas ir noticis, līzinga ņēmējs tiek reģistrēts kā auto lietotājs jeb auto turētājs.

Kā atrast labu līzinga piedāvājumu?

Auto līzings ar sliktu kredītvēsturi

Auto kredīti vai auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi ir vajadzīgs daudziem Latvijas autobraucējiem, kas ir nokļuvuši parādnieku reģistros. Esot parādvēstures datu bāzēs aizņemties kļūst grūtāk, jo kreditori mūsdienās ir kļuvuši piesardzīgāki. Nauda tiek aizdota, galvenokārt, uzticamiem klientiem ar augstiem ienākumiem. Slikta kredītvēsture rada šķēršļus, taču ir arī tādi aizdevēji, kas aizdod naudu parādniekiem. Vienīgais variants atrast šādus kreditorus ir mēģināt pieteikties aizdevumam un gaidīt atbildi. Līzinga uzņēmumi un auto kreditēšanas uzņēmumi nereklamē šādus pakalpojumus, bet ja pieteikums tiek saņemts to izvērtē. Daudzos gadījumos auto līzings ar negatīvu kredītvēsturi var tikt piešķirts uz individuāliem sadarbības nosacījumiem.

Kas man būtu jāzina pirms aizņemšanās?

Auto līzings bez ķīlas

Ja vēlaties iegāties auto līzingā bez nodrošinājuma, piedzīvosiet vilšanos. Auto līzinga devējs ir auto īpašnieks, līdz visu rēķinu nokārtošanai. Ja vēlaties, lai auto mašīna tiek reģistrēta uz jūsu vārda, jums ir nepieciešams auto kredīts.