Pēdējos gados autolombards ir kļuvis daudz populārāks, galvenokārt divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, kredīts pret auto ķīlu ļauj saņemt līdz 90% no auto novērtējuma 24 stundu laikā. Otrkārt, saņemot aizdevumu, klients var turpināt braukt ar savu automašīnu visu kredīta atmaksas periodu.

Papildus jāņem vērā, ka auto ieķīlāšana lombardā nodrošina iespējas tikt pie papildus finansējuma arī cilvēkiem, kas nevēlas ieķīlāt īpašumu vai nevar saņemt kredītu bez nodrošinājuma.

Auto lombarda nosacījumi

Nemaksātājiem un maksājumu kavētājiem ir jārēķinas, ka būs jāmaksā soda nauda par saistību kavēšanu par katru kavēto dienu. Detalizēti sadarbības nosacījumi ir ietverti līgumā un par tiem abas puses var vienoties vēl pirms līguma noslēgšanas.

Kā pieteikties aizdevumam?

Lai saņemtu lombarda aizdevumu atliek aizpildīt pieteikumu internetā un gaidīt atbildi. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu un saņem naudu jau tās pašas darba dienas laikā. Šis pakalpojums mēdz būt pieejams arī tiem klientiem, kuriem citi nav gatavi aizdot, jo automašīna kalpo kā garantija, ka problēmu gadījumā kreditors savus naudas līdzekļus atgūs ar uzviju. Aizņemies atbildīgi pirms tam rūpīgi izvērtējot savu maksātspēju.

Lai mazinātu krāpšanas risku un nodrošinātu, ka nauda tiek pārskaitīta uz īsto bankas kontu, reģistrējoties jāpārskaita 0,01 eiro uz aizdevēja bankas kontu. Auto lombards nosūtīs Tev kredīta piedāvājumu uz epastu, ļaujot to mierīgi izvērtēt. Ja piedāvājums apmierina, seko aizdevēja instrukcijām un pavisam drīz aizņēmums tiks ieskaitīts tavā kontā.

Alternatīvi risinājumi

Cilvēkiem, kas vēlas aizņemties internetā sākotnēji var noderēt kredītu salīdzināšana, bet situācijās, kad plānots iegādāties automašīnu var noderēt auto līzings vai auto kredīts. Arī apstākļos, kad ir paņemts vairāk kā iespējams atdot transportlīdzekļa ieķīlāšana nav vienīgais risinājums. Daļai kredītņēmēju kār risinājums var kalpot kredītu apvienošana vienā maksājumā.