Ātrie kredīti internetā bez maksas jeb bezprocentu kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas tiek piedāvāti atsevišķos gadījumos jaunajiem  klientiem, kas sasnieguši 18, bet biežāk 20 gadu vecumu. Izvēloties šādu īstermiņa kredītu nauda ir jāatmaksā ne vēlāk kā 30, reizēm 60 dienu laikā. Ja termiņi netiek ievēroti ir jāmaksā par līguma pagarināšanu vai papildus jāsedz soda nauda par saistību nepildīšanu. Pirms aizņemties naudu ir svarīgi rūpīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem un izvērtēt savu maksātspēju un iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.  

Kā saņemt bezprocentu kredītu?

Pieteikties kredītam var aizdevēju mājaslapās, bet pirms tam ir jāveic kredītu salīdzināšana. Lai aizņemtos ir jābūt oficiāliem ienākumiem un tiek vērtēta arī kredītvēsture. Papildus ir nepiecieāms internetbankas pieslēgumu, (b) mobilais telefons un (c) epasts. Kredīta saņemšanas procedūra paredz sekojošus soļus:

  1. salīdzini aizdevumus (skat. portāla sākumlapu un ietaupi);
  2. piesakies kredītam un aizpildi anketu;
  3. pārskaiti reģistrācijas maksu (0,01 eur apmērā);
  4. norādi, cik liels bezprocentu kredīts Tev vajadzīgs;
  5. saņem naudu (ja kreditora lēmums būs pozitīvs).

Teorētiski ātrais kredīts bez procentiem ir iegūstams pat 5 minūtēs, ja Tev un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Tajā pašā laikā neviens kreditors nesola pārskaitīt naudu ātrāk kā 15 minūtēs. Situācijās, kad klientam un kreditoram konti ir atšķirīgās bankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt pat vairākas dienas.

Naudas kredīta izmaksas

Pirmais kredīts bez maksas jeb bezprocentu kredīts ļauj aizņemties tūlīt un 30 dienu laikā atdod, cik paņemts. Ja Tu nespēj atgriezt naudu noteiktajā laikā, tad vari izmantot iespēju pagarināt kredīta termiņu. Par šo pakalpojumu var būt jāmaksā no 12,5% līdz pat 27% mēnesī, tādēļ ir svarīgi izvēlēties pareizo kreditoru un rūpīgi apsvērt savas finansiālās iespējas vēl pirms aizņemšanās. Ņem vērā – maksa par kredīta pagarināšanu nesamazina pamatsummas apmēru.

Kad pieteikties bezprocentu kredītam?

Vajadzīga nauda autobusa biļetei, steidzami jānomaksā kāds rēķins vai vajag naudu medikamentu iegādei. Iemesli dažādi, motivācija viena – iegūt papildus naudu, taču jāatceras, ka neviens aizdeuvms arī bezprocentu kredīts nav labdarības dāvana un vai īpaša privilēģija. Ar šo pakalpojumu kreditori cenšas pievilināt jaunus klientus. Aizdevēju peļņa rodas no klientu atkārtotiem apmeklējumiem vai situācijām, kad aizņēmēji ir spiesti maksāt par līguma pagarināšanu. Daudzi Latvijas iedzīvotāji ir paņēmuši vairākus kredītus vienlaicīgi un viņiem nepieciešama kredītu apvienošana vienā maksājumā, lai tiktu galā ar daudzajiem rēķiniem, kas katru mēnesi jānomaksā.

Ātrie kredīti internetā ir paredzēti, lai atrisinātu steidzamas, īstermiņa finanšu problēmas. Izmantojot šo pakalpojumu saprātīgi un apdomīgi, bezprocentu aizdevums var būt ļoti izdevīgs. Aizņemies atbildīgi.