Kredītu apvienošanas iespējas

Uzņēmums AKCIJA Vecums Saņemt naudu** Maksimālā summa 1. reizē Maksimālais termiņš  Pieteikties

1. aizdevums līdz 3000 ar 0 % uz 30 dienām* 20-75 10 minūtes 5000 elastīgs <Informācija>>
Bez komisijām/Samazināti procenti 18-75 10 minūtes 5000
60 mēneši Informācija>>
Īpaši nosacījumi kredītu apvienošanai  19 – 75 1 diena 15000 84 mēneši Informācija>>

Samazināti procenti 20-75 15 minūtes 7000
36 mēneši Informācija>>
Zemāki procenti, īpaši piedāvājumi kredītu apvienošanai 20 – 75 15 minūtes 10000 72 mēneši Informācija>>

20 – 75 15 minūtes 3000 36 mēneši Informācija>>

Apvienot vairākus kredītus vienā maksājumu, ir nepieciešams daudziem. Kredītu apvienošana jeb pārkreditācija var nodrošināt zemākus procentu maksājumus un mazāku ikmēneša rēķinu turpmākos mēnešus un pat gadus. Pieteikties pakalpojumam var visi Latvijas iedzīvotāji, kas paņēmuši vienu vai vairākus aizdevumus un vēlas pārfinansēties uz jauniem nosacījumiem.

 

 

Pārkreditācijas iespējas

Aizvien vairāk cilvēki Latvijā vēlas pārkreditēt savu vienīgo aizdevumu vai vairākus aizdevumus pie cita aizdevēja. Kredītu apvienošana vienā maksājumā, turklāt bez ķīlas ļauj pāriet ar savām finansiālajām saistībām pie cita kreditora. Jaunais aizdevējs sedz klienta iepriekšējās saistības un klients turpmāk ik mēnesi maksā noteiktu naudas summu saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku.

Pakalpojums ir pieprasīts, to piedāvā vairāki uzņēmumi un klientiem ir kredītbrīvība rīkoties pēc saviem ieskatiem. Pirms pieņemt gala lēmumu ir vērts salīdzināt vairākus variantus un izvēlēties to, kurš piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Ja aizpildīsiet pieteikuma anketu pie vairākiem kreditoriem, saņemsiet vairākus piedāvājumus un varēsiet pieņemt pārdomātāku lēmumu. Līgumu slēdziet tikai tad, ja tas ir atbilstošs Jūsu interesēm, vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Kādas ir prasības kredītu apvienošanai?

Pieteikties kredītu apvienošanai var visi Latvijas iedzīvotāji, taču aizdevējiem nav obligāts pienākums sadarboties ar visiem. Pirms pieņemt lēmumu aizdevēji izvērtē klientu kredītspēju, kredītvēsturi un citus faktorus. Ņemiet vērā, ka Jums ir nepieciešama pastāvīga darba vieta, jābūt vismaz 18 gadiem.

Slēdzot līgumu, klientiem parasti tiek piemērota komisijas maksa par pakalpojuma sniegšanu (saskaņā ar cenrādi). Detalizētu informāciju par aizdevuma nosacījumiem varat iegūt, spiežot uz pogas informācija.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi

Īeraksts parādnieku datu bāzēs par saistību kavēšanu, ļaunprātīga nemaksāšana vai aizmāršība. Slikta vēsture vai pat ļoti slikta kreditēšanas vēsture samērā bieži ir šķērslis, lai aizņemtos. Saņemt kredītu vai apvienot aizdevumus vienā maksājumā ar negatīvu vēsturi var būt iespējams apstākļos, kad iepriekšējie parādi ir nomaksāti un šī informācija ir redzama parādvēstures datu bāzēs. Pirms piešķirt aizdevumu, kreditors vēlēsies pārliecināties, ka klients ir sapratis pagātnes kļūdas un arī tās izlabojis.

Vai kredīts ar sliktu vēsturi ir pieejams cilvēkiem, kas kavētos maksājumus nav nokārtojuši? Atbildi uz šo jautājumi var noskaidrot tikai katrs personīgi. Katram uzņēmumam ir tiesības piešķirt aizdevumus pēc saviem ieskatiem. Iespējams, ir aizdevēji, kas izsniedz naudu arī augsta riska kredītņēmējiem. Kredītreitings ir galvenais mainīgais šajos algoritmos, bet kā to aprēķināt ir uzņēmuma iekšējā informācija.

Kredītu apvienošana parādniekiem nereti ir finansiāli izdevīga, taču ir rūpīgi jālasa līguma nosacījumi. Soda naudas, līgumsods, procenti par maksājumu kavēšanu, aizdevumu pagarināšanas iespējas, kredītbrīvdienas – visi šie noteikumi var būt ļoti svarīgi brīdī, kad rodas finansiālas problēmas. Apzināties visus riskus un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā ir katra kredītņēmēja personīga atbildība.

Apvienošana bez galvotāja

Kredītsaistības līdz 5000 eur vai 10000 eur ir salīdzinoši nelielas un šādos gadījumos var pietikt ar aizņēmēja ikmēneša ienākumu pārbaudi. Tajā pašā ekonomiskajai situācijai pasliktinoties, aizvien vairāk kreditori vēlas maksimāli nodrošināties. Kredītu apvienošana bez galvotāja vai ķīlas šādās reizēs ir grūtāk realizējama, jo aizdevējiem visi darījumi sāk šķist riskanti. Ja tiek prasīts galvotājs un tādu nav iespējams atrast, ir jāmeklē citi varianti vai jāpaliek pie līdzšinējā aizdevēja.

Svarīgi atcerēties, ka galvotājs ir personīgi atbildīgs par kredītsaistību izpildi. Apstākļos, kad aizņēmējs atsakās vai nepilda kredītsaistības, galvotājam ir jāsāk atmaksāt kredītu saskaņā ar līguma nosacījumiem. Šis ir galvenais iemesls, kādēļ daudzi nevēlas likt savu parakstu uz kreditēšanas līgumiem.

Pārkreditācija bez darba vietas

Darbs nav vienīgā iespēja gūt ienākumus. Šī iemesla dēļ kredītu apvienošana bez darba vietas ļauj pārfinansēt līdzšinējās saistības uz labākiem nosacījumiem ļoti daudziem cilvēkiem. Autoratlīdzības saņēmēji, uzņēmumu īpašnieki, pensionāri, izdienas pensijas saņēmēji. Gūt ienākumus bez darba vietas ir iespējams ļoti dažādi un arī refinansēt saistības šādās reizēs ir iespējams.

Bankā vai uzņēmumā, kur izdevīgāk?

Nebanku aizdevēji aktīvi piedāvā kredītu apvienosānas iespējas, taču arī kredītiestādes nesnauž. Uzticamiem aizņēmējiem komercbanku piedāvājumi var būt finansiāli izdevīgāki. Zemāks procentu likmes, zemākas komisijas maksas, lielāks maksimāli pieejamās summas lielums – priekšrocības var būt dažādi. Nebanku kreditoriem kredītu apvienošana ir nišas produkts, kur netiek piedāvāts aizņemties vairāk kā 25000 eur. Ja vajadzīgs lielāks aizdevums, jāmeklē komercbanku atbalsts. Kredītu apvienošana bez ķīlas var tikt piedāvāta kā vienā tā otrā finanšu uzņēmumā.

Alternatīvi risinājumi

Ne vienmēr kredītu apvienosāna ir labākais variants. Ja vēlaties, izvērtēt citus finanšu pakalpojumus, no kuriem daļa ļauj aizņemties internetā līdz pat 4000 eur 15 minūšu laikā, ielūkojieties portāla sākumlapā.