informācija

 

 


Moneymetro finanšu salīdzināšanas platforma nodrošina iespējas privātpersonām un uzņēmumiem Latvijā atrast piemērotāko kreditēšanas pakalpojumu ātrāk un efektīvāk. Money metro izvērtē nebanku kreditēšanas uzņēmumus, kas saņēmuši licenci darbībai Latvijas Republikas teritorijā un ir pakļauti Patērētāju tiesību un aizsardzības centra uzraudzībai. Kredītu kalkulators palīdz atlasīt izdevīgākos piedāvājumus, kā arī parāda šobrīd spēkā esošos īpašos piedāvājumus, kas ļauj aizņemties izdevīgāk.

Apstākļos, kad finanšu aizdevēju klāsts Latvijā kļūst aizvien plašāks, privātpersonām kļūst aizvien grūtāk izvēlēties piemērotāko kreditoru. Pārāk plaša izvēle rada grūtības par kurām iepriekš pat nenojautām. Tā rezultātā reizēm priekšroka tiek dota kreditoriem, kas reklamējas skaļāk un ir vairāk dzirdami. Tas nav slikti, taču ne vienmēr pamanāmākie uzņēmumi piedāvā labākos nosacījumus. Ir aizdevēji, kas izvēlas ieguldīt nevis mārketingā, bet ir gatavi dot lielākas atlaides klientiem, kas vēlas aizņemties. Jaunajiem klientiem reizēm tiek piedāvāti īpaši izdevīgi piedāvājumi, piemēram, pirmais kredīts bez maksas vai bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Izmantojot šo piedāvājumu procentu maksājumi par pirmo mēnesi nav jāveic. Ja visa summa tiek atmaksāta savlaicīgi procenti vispār nav jāmaksā.

Pirms aizņemties obligāti izvērtējiet savas finansiālās iespējas un iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.