Viasms kredīts internetā ir izdevīgs. Tas sniedz iespēju aizņemties bez ķīlas 15 minūtēs. Svarīgi – pirmais kredīts no via sms jaunajiem klientiem ir bez komisijas maksas uz bez procentiem uz 1 mēnesi. Aizņemies gudri, aizņemies atbildīgi.

Pieteikties ViaSMS kredītam un saņemt naudu

 

Lai aizņemtos no Viasms vienkārši piesakies aizdevumam un seko instrukcijām. Uz kredītu var pretendēt jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, kas atbilst noteiktām prasībām:

Ja neesi pārliecināts, vai atbilsti visām šīm prasībām ielūkojies mūsu portāla sākumlapā un salīdzini kredītus.  ViaSms kredīts būs izdevīgs jebkuram, kas aizņemas pirmo reizi un atmaksā naudu noteiktajā termiņā. Aizņemoties atkārtoti spēkā būs standarta nosacījumi, kas paredz, ka jāmaksā 10% komisija par aizņemšanos uz 1 mēnesi.

Jaunie klienti var aizņemties līdz 3000 EUR bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka Tu vari pieteikties kredītam, saņemt 3000 EUR aizdevumu vai mazāku aizdevumu jau tūlīt. Naudu vari atmaksāt no nākamās algas, bet esi uzmanīgs. Situācijās, kad kredītu nav iespējams atmaksāt savlaicīgi, viasms prasa komisijas maksu par līguma pagarināšanu.

Kā notiek pieteikšanās kredītam?

Ievadā jau norādījām, ka, lai aizņemtos no Viasms ir jāpiesakās kredītam šajā pašā lapā. Nākamais solis ir pieteikuma anketas aizpildīšana. Anketā būs jānorāda pamatinformācija par sevi, t.sk. vārds, uzvārds, epasts, ienākumi un darba vieta. Lai apstiprinātu kredīta pieteikumu, Tev būs jāpārskaita 0,01 Ls uz viasms bankas kontu. Ar šīs procedūras palīdzību viasms var pārliecināties, ka Tu esi reāls aizņēmējs, nevis vienkārši ziņkārīgais, kas izmanto svešus identitātes datus. Kad viss izdarīts, atliek vien gaidīt. Uzņēmuma kredīta speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu un saņemsi atbildi pēc aptuveni 10 minūtēm. Ja viss būs kārtībā Viasms kredīts būs tavā kontā jau pavisam drīz.

 Kā atmaksāt parādu? 

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu Tev ir tiesības atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņā. Viasms šajā gadījumā nevar prasīt nekādu papildus komisijas maksu, taču rēķinies, ka vispirms būs jānosūta rakstisks iesniegums. Vairāk par šo iespēju vari uzzināt, sazinoties ar uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālistiem.

Praksē visērtāk atmaksāt ātro kredītu vari no savas bankas konta (internetbankā). Lai to paveiktu, Tev būs nepieciešams zināt lietotāja profila pieejas datus – klienta numuru, paroli, kā arī ir vajadzīgs kodu kalkulators. Apstākļos, kad naudas atmaksa vairs  nav aiz kalniem, bet jāveic aizdevuma atmaksa, vari doties uz savas bankas tuvāko filiāli un atmaksu veikt no turienes. Šis pakalpojums, protams, būs par maksu, kuras apmērs tiek noteikts saskaņā ar bankas cenrādi.

Raksta ietvaros esam atbildējuši uz būtiskākajiem jautājumiem par šo aizdevēju. Atliek tikai piebilst, ka viasms strādā darba dienās no  8:00 līdz 22:00 darba dienās un brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. Ja plāno aizņemties, dari to atbildīgi.